Укр

УГОДА З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ

Ця Угода з кінцевим користувачем є договором («Угода») між користувачами (далі «Ви») Програмного забезпечення і Продуктів (визначених нижче), з однієї сторони, та МБФ «Альянс громадського здоров’я» (далі «Альянс»), з другої сторони.

Просимо уважно ознайомитися з умовами цієї Угоди, перш ніж відкривати або використати продукт Альянсу: Онлайн -ресурс https://oraltest.org.ua/ (далі – «Продукт»).

Продукт може містити вбудоване програмне забезпечення (далі – «Програмне забезпечення»), ліцензію на використання якого Альянс надає своїм клієнтам для використання виключно у відповідності з цією Угодою.

Реєструючись на онлайн-ресурсі https://oraltest.org.ua/ або відкриваючи чи використовуючи Продукт, Ви висловлюєте свою згоду з умовами цієї Угоди.

В розділі «Обмеження продуктів» (нижче) визначені обмеження відносно Програмного забезпечення та супутніх послуг у зв’язку із технікою безпеки та видами їхнього використання. Уважно прочитайте цей розділ, оскільки Ви висловлюєте згоду, окрім іншого, і з цими обмеженнями.

Предмет

Цієї Угоди регулює юридичні права та обов’язки кінцевих користувачів Продуктів і Програмного забезпечення, з однієї сторони, та Альянсу, з іншої сторони. Ця Угода регулює права інтелектуальної власності, політику конфіденційності, гарантії та інші питання, викладені в цій Угоді.

Договірні відносини

Ви заявляєте і гарантуєте, що у Вас є можливість укласти цю Угоду, яка стосується Програмного забезпечення та Продукту, а також що Ви досягли повноліття у своїй юрисдикції або за місцем проживання для використання чи відкриття Програмного забезпечення і Продукту.

Обмеження продуктів

Ви заявляєте, гарантуєте та погоджуєтеся не використовувати Продукти та Програмне забезпечення, а також підтверджуєте, що не будете взаємодіяти з ним таким чином, який:

  1. Порушує права на інтелектуальну власність або будь-які інші права будь-кого ще (в тому числі Альянсу);
  2. Порушує будь-який закон або нормативний акт;
  3. Є шкідливим, шахрайським, оманним, загрозливим, образливим, дискредитуючим, непристойним або неприпустимим з інших причин;
  4. Ставить під загрозу безпеку Вашого або чужого облікового запису (наприклад, якщо Ви дозволяєте комусь сторонньому увійти в систему від Вашого імені);
  5. Будь-яким чином допускає отримання пароля, відомостей про обліковий запис або будь-яку іншу інформацію про безпеку від будь-якого іншого користувача;
  6. Порушує безпеку будь-якої комп’ютерної мережі, або зламує будь- які паролі чи захисні коди шифрування;

Ця Угода надає Вам визначені юридичні права, інші додаткові законні права Ви можете мати залежно від юрисдикції.

Ліцензія

Відповідно до умов і обмежень, викладених в цій Угоді, Альянс надає Вам обмежену, невиняткову, непридатну для субліцензування та передачі ліцензію на використання Програмного забезпечення виключно у вигляді вихідного коду, вбудованого тільки в той Продукт Альянсу, яким Ви володієте або який Ви контролюєте, і тільки для Вашого особистого, некомерційного використання Продуктів. Вам не дозволяється (і Ви не повинні дозволяти іншим суб’єктам) здавати в оренду, поширювати, передавати, використовувати в комерційних цілях або субліцензувати Програмне забезпечення чи використовувати Програмне забезпечення в рамках домовленості про спільне використання, або в будь-який інший несанкціонований спосіб. Крім того, ліцензія не надається Вам у вигляді читабельного для людини коду програмного забезпечення (вихідного коду). Програмне забезпечення і супровідна документація може бути скопійована тільки для цілей резервного копіювання або архівування в рамках Вашого використання Програмного забезпечення, дозволеного в рамках цієї Угоди. Ви повинні відтворювати і включати усі повідомлення про авторські права, а також будь-які інші повідомлення про права власності, зазначені на Програмному забезпеченні, на будь-яких копіях, які Ви робите.

Заборона на відступлення та зворотну розробку

Модифікація, зворотна розробка, зворотна компіляція або розбирання програмного забезпечення суворо заборонені.

Експортні обмеження

Ви не повинні (і не повинні дозволяти будь-якій третій стороні) вивозити або експортувати з України, або дозволяти експорт чи реекспорт будь- якої частини Програмного забезпечення і Продукту, або будь-яке його пряме відтворення до будь-якої іноземної держави.

Право власності; комерційні таємниці

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що всі (а) авторські права та інші права інтелектуальної власності в усьому світі, а також (b) право власності на Програмне забезпечення та усі його наступні копії, незалежно від форми чи носія, є виключною власністю Альянсу та донорів, які здійснили фінансування розробки даного Програмного забезпечення. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Програмне забезпечення містить цінні комерційні таємниці та іншу важливу інформацію щодо користувачів. Ви погоджуєтеся зберігати такі комерційні таємниці і службову інформацію в таємниці, і Ви визнаєте, що будь-яке фактичне або потенційне порушення цього зобов’язання заподіє негайну, непоправну шкоду, яку неможливо належним чином компенсувати грошовими коштами.

Авторські права і торгові марки

Всі матеріали та інформаційне наповнення онлайн-ресурсу Альянсу (https://oraltest.org.ua/) і Програмне забезпечення належать і використовуються Альянсом відповідно до чинних ліцензій і законів. Ви не можете копіювати, поширювати або іншим чином розголошувати будь-які матеріали чи інформаційне наповнення (включаючи будь-які логотипи, зображення або дані), або використовувати їх будь-яким чином, несумісним з ексклюзивними правами власника авторських прав або торгових марок, якщо Ви не є власником вказаних матеріалів або інформаційного наповнення, або у Вас немає письмового дозволу від власника вказаних матеріалів.

Політика конфіденційності

Альянс прагне захищати Вашу конфіденційність відносно будь-якої інформації, яка збирається відповідно до умов цієї Угоди. Використовуючи Продукт та Програмне забезпечення Альянсу, Ви висловлюєте приєднання до цієї Угоди, а також погоджуєтеся з політикою конфіденційності, викладеної на веб-сайті. З метою забезпечення гарантійного обслуговування, функцій технічної підтримки та/або виконання ремонту обладнання, Альянс залишає за собою право додавати обліковий запис в якості адміністратора до клієнтського пристрою. Водночас Альянс несе всі гарантії та умови конфіденційності, логічні та застосовні в подібних обставинах.

Строк дії та припинення дії

Ця Угода набуває чинності з моменту першого використання Вами Програмного забезпечення або Продукту, і триває до моменту його припинення. Ви можете припинити її дію в будь-який час після відправлення письмового повідомлення на адресу Альянсу. Її дія також буде негайно припинена, якщо Ви не виконаєте будь-яку умову цієї Угоди. При припиненні дії Угоди ліцензії, передбачені цією Угодою, негайно втрачають силу, і Ви погоджуєтеся припинити будь-який доступ до використання Продуктів, Програмного забезпечення та Документації. Положення, які за своєю природою залишаються в силі, зберігають свою чинність після припинення дії цієї Угоди.

Відмова від відступлення

Ви не можете відступити або передати свої права за цією Угодою. Будь- яка заява про відступлення або передачу в порушення цього пункту є недійсною.

Повідомлення

Альянс може направляти Вам повідомлення електронною або звичайною поштою. Повідомлення будуть направлятися на адресу, яку ви зареєстрували на онлайн-ресурсі: https://oraltest.org.ua/.

Написи

Написи і заголовки пунктів цієї Угоди застосовуються виключно для зручності і не повинні використовуватися при тлумаченні цієї Угоди.

Запитання або додаткова інформація

Якщо у Вас виникнуть запитання стосовно цієї Угоди, будь ласка,зв’яжіться з Альянсом електронною поштою [email protected]. Угода набуває чинності з моменту початку використання Продукту або Програмного забезпечення онлайн-ресурсу: https://oraltest.org.ua/.